Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Hava Bükücü Avatar Aang

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

maluuuuuuuuuuuuuuu

+7
Prince Zuko
Amiral Zhao
FİRE LORD OZAİ
Toph
XD
11 posters
YazarMesaj
XD

XD

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 12:09 pm

avatar book3fireın ileriki bölümlerinde malu adlı bir hava bükücü kız çıkacaktır
Toph
Toprak Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Toprak Ulusu-Admin
Toprak Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Toprak Ulusu-Admin
Toph

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 11:17 am

Biz burda Avatar The Last Airbander oynuyoruz book3fire değil.
FİRE LORD OZAİ
Ateş Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Ateş Ulusu-Moderatör
FİRE LORD OZAİ

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:34 am

nie çocuğa ters cevap veriyon çocuk alt tarafı bir şey sölemiş hem book3 te avatarın bir parçası deil mi?

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Nasıl yani   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:58 pm

Ben avatarın son bölümüne kadar izledim(sozin's comet.not:sozin's comet'in bütün bölümleri geyik bölümündeki konumda)Ama hiç öyle biri çıkmadı.Hangi bölümde ise bana yazar mısın?
http://www.3100.tr.gg
Amiral Zhao
Ateş Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Ateş Ulusu-Moderatör
Amiral Zhao

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 3:40 pm

Evet, ben de hepsini izledim. Öyle bir kız çıkmadı.
Prince Zuko
Ateş Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Ateş Ulusu-Admin
Ateş Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Ateş Ulusu-Admin
Prince Zuko

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 5:22 pm

Bnde sonuna kadr izledim ama bnde öyle birini hatrlamıorm
Hava Bükücü-Avatar-1.250.000 Bükme Yeteneği-Hava Ulusu-Admin
Hava Bükücü-Avatar-1.250.000 Bükme Yeteneği-Hava Ulusu-Admin

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 10:24 pm

Bende Hatılamayorum hepsini izledim ama
https://avataraang.yetkinforum.com
zuko&mai

zuko&mai

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 8:41 pm

ben özel filmler dahil bütün bölümleri izledim.sadece hava bükücü olarak aang ve yangcheng vardı. tam hatırlıyorsam... scratch
http://www.avatarspiritmedia.net/
muhammed

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:58 pm

vvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyy sssssssssuuuuuuuuuuuppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr olur
prenses azula

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 6:29 pm

Yhaa şöle birşey diyolar çizgidizi devam ederse Avatar Goma diye son bir avatarmı ne çıkacakmış bu doğrumu?Ayrıca bende bütün bölümleri izledim Malumudur nedir öyle bir kız çıkmadı.Of son blümde Azula yeniliyo maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_sad ve zaten Nickelodeon kanalında çıktı sadece son bölüme kadar Nickelodeon yoksa CNBC varsa izleyemezsiniz hep eski bölümler veriliyor orda..Demekki sonuna kadar izleyenlerde Nickelodeon var Wink bende dahil Wink
k@t@r@

k@t@r@

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 9:36 pm

Slklaşmayın 4.sezon die bişi yok hepsi uydurma olsa çizen kişi açıklardı
prenses azula

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 8:13 pm

Ne diyosun ya sen salaklaşma bi soru sordum dimi doğru cevap ver!Sinir etme adamı.Kalıbınamı güveniyosun yaşınamı?Ayrıca zaten çizen adam açıklamış Avatar The Last Airbender filmi beğenilirse 4. sezon çıkacak diye.Bilmeden konuşma.Bide bana akıl vermeye çalışıyo ya!
k@t@r@

k@t@r@

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 9:56 pm

Sana akıl vermiyorum sadece 4. sezon die bişi olmadığı gerçeğini kanıtlamaya çalışıorum.Hemen bağırıp çağırmana ve sert tepki vermene gerek yok.Üstüne alınma lütfen.Ben elbette 4. sezon olmasını istiorum ama öyle bişi açıklamamış.Eğer açıklandıysa kanıtın nerde ? Hangi siteden bulduysan getir de biz de görelim.Hatta bölüm adları bile yazılmış ama onlar uydurma. maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_basketball maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_mad
prenses azula

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 4:49 pm

k@t@r@ demiş ki:
Sana akıl vermiyorum sadece 4. sezon die bişi olmadığı gerçeğini kanıtlamaya çalışıorum.Hemen bağırıp çağırmana ve sert tepki vermene gerek yok.Üstüne alınma lütfen.Ben elbette 4. sezon olmasını istiorum ama öyle bişi açıklamamış.Eğer açıklandıysa kanıtın nerde ? Hangi siteden bulduysan getir de biz de görelim.Hatta bölüm adları bile yazılmış ama onlar uydurma. maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_basketball maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_mad

Hayır ben senin "Slklaşmayın" lafını çok kötü buldum bunuda bana söylediğini anladım.Saygısızılık yaptığım için özür dilerim.
k@t@r@

k@t@r@

maluuuuuuuuuuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: maluuuuuuuuuuuuuuu   maluuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 6:33 pm

Hayır ben senin "Slklaşmayın" lafını çok kötü buldum bunuda bana söylediğini anladım.Saygısızılık yaptığım için özür dilerim.[/quote]

elbette bende slklaşmayın diyerek saygısızlık yaptım pardon

maluuuuuuuuuuuuuuu
1 sayfadaki 1 sayfası