Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Hava Bükücü Avatar Aang

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Su Bükücülük

+15
KADERİN MUHAFIZI
Prince Zuko
Amiral Zhao
zuko_aang
batu
berkata
FİRE LORD OZAİ
su bukücü katara
iroh
XD
yue
Toph
Zuko
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
su bukücü katara
Su Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Su Kabilesi
Su Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Su Kabilesi
su bukücü katara

Su Bükücülük - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 10:22 pm

http://tr.wikipedia.org/wiki/Avatar:_Son_Hava_B%C3%BCk%C3%BCc%C3%BC işte bu sitede ama yapımcıyı didik didik araman lazım bende zor buldum ama söyleyemem çünkü unuttum
http://www.nickelodeon.com
batu

batu

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 6:01 pm

Su bükebilmek itme ve çekme hareketidir. Aynı suyun hareketi gibi vücut uydurulur. Toprak bükmek gibi sert ve hükmedici deil su ile birlikte savaşılır. Ağırlığını doğru yöne vermeyle bağıntılıdır.
zuko_aang

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 7:55 pm

kataraya kan bükmeyi hama öğretmiştirrr o istememiştir ve asla bu gücü birdaha kullanmamıştırrr afro
Amiral Zhao
Ateş Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Ateş Ulusu-Moderatör
Amiral Zhao

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:28 pm

Katara kan bükebilir. Hatta bir bölümünde Aang ve Sokka'nın birbirne zarar vermesini önlemek için o kan büken yaşlı kadını durdurmuştu. Ve sonra da mahkumlar onu götürürken; " Ben amacıma ulaştım dedi." Katara da ağlayarak bölümü bitirdi. Yani Katara kan bükebiliyor.
yue

yue

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 4:12 pm

[b][i][u][font=Arial Black][color=red] katara kan bükebilir bi kere çünkü o bölümünü izledim sadece son bölümünü izlemedim onun vidyosunu yollarsanız sevşnirim[/color][/font][/u][/i][/b]
http://www.clubpenguintr.bloggum.com
Prince Zuko
Ateş Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Ateş Ulusu-Admin
Ateş Bükücü-1.250.000 Bükme Yeteneği-Ateş Ulusu-Admin
Prince Zuko

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 7:47 pm

Zegghao bölümü doğru düzgün izleseydin sadece dolunayda kan büküldüğünü anlardın
KADERİN MUHAFIZI

KADERİN MUHAFIZI

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 1:01 am

kitap 2 toprak kataranın kan büktüğünü görürsün 1 defalığını büküyo
zuko&mai

zuko&mai

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 7:46 pm

aslında kan bükme eski bir teknik değil puppet masters bölümünde katara kan bükmeyi öürenmiştir.bu taekniği geliştiren hama adındaki güneyli su bükücüdür.ayrıca hama ateş ulusu zindanlarından bu yöntemle kaçmıştır.katara ve zuko sokka ve kataranın annesini öldürren adamı buldukları bölümde (şu an bölümün adını hatırlamıyorum)kan bükme tekniğini kullanmıştır. Exclamation
http://www.avatarspiritmedia.net/
k@t@r@

k@t@r@

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:31 am

Evet zuko&mai ben bölümü hatırlıyorum ''Güneyli Baskıncılar'' Ayrıca evet sadece dolunayda bükebilirler.Bİr de söliim avatar kuruk tarihteki ilk avatar diil ayrıca da avatar kuruk kan bükemez 2 kan bükücü var biri hapiste (bidahaki dolunaya kaçar Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_king )Ben yukarıdaki bölümle ''Kukla Ustası'' na bayılıyorum çünkü katarayla ilgili.Yani ben çok çok iyi bir bükücüyüm Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_farao
--*as*--

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 7:24 pm

katara nın yeni ayda kan büktüğünü gördüm anne sinin katilini arar ken Su Bükücülük - Sayfa 2 Lol
Katara..

Katara..

MesajKonu: Geri: Su Bükücülük   Su Bükücülük - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2013 10:59 pm

katara gerçekten bükebiliyorr bunu yapmak istemedi ama bilmeden kan bükmeyi öğrendi Sad

Su Bükücülük
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-