Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Son Hava Bükücü Avatar Aang

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

4 element bükme herkes yapabilir

3 posters
YazarMesaj
k@t@r@

k@t@r@

4 element bükme herkes yapabilir Empty
MesajKonu: 4 element bükme herkes yapabilir   4 element bükme herkes yapabilir Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 3:36 pm

Bunları herkes yapabilir ama sabırlı olmalısınız egsersizleri yapın eğer elektrik gölge ısı falan bükmek istiyosanız veya bunlar hakkında daha püf noktalara değinmek istiyorsanız bana mesaj atın teşekkürler

Pryokinezi
Pyrokinezi: ateş kontrolüdür.ateş kontrolü ile ateşe yön verebilir,şekil verebilir,bir yerden bir yere taşıyabilir ateş yapabilir ve ateşi çoğaltıp küçültebilir hatta söndürebilirsiniz.bu konuda yatgınlığı olan insanlar bu konuda uzmanlaşıp bir mum alevini 1-2 cm den 7-8 cmye çıkarabilmektedir.

Malzemeler;mum ateş

Arkadaşlar öncelikle kendimize sessiz ve loş bir ortam yaparak işe başlayabiliriz!!!Loş ortamdan kastım mumun alevindeki değişmeleri rahatça gözlemleyebilirsiniz!!Şimdi rahatça oturabileceğimiz bi kotuğa oturun ve önünüze mumu yakıp koyun!!sonra mumun alevi biraz seyredip gözlerinizi kapatın ve mumun alevini hayal edin!!Evet mumun ateşi sensiz ne kadar az yanıyor !!Sen olmadan ateş güçsüz ateşi canlandıracak olan sensin!!!Rahatlayın gevşeyin sadece ateşe odaklanın!!2-3 defa derinden nefes alın ve her nefes alısınızda enerjinizin daha da yükseldiğini ve ateşe etkime gücünüzün arttığını düşünün!!Şimdi hazırsınız ve gözlerinizi açın!!Ellerinizi mumun iki yanına koyun ve tekrar odaklanın!!
Ateşi siz yönetiyorsunuz mum sadece bir araç böyle düşünün!!Sonra sizin nefesle aldığınınız enerjiyi elleriniz vasıtasıyla mumun ateşine geçtiğini hayl edin hatta hayal etmekten öte bunu hissedin!!Evettt ateş sizden gelen enerjiyle daha da çoğalıyor git gide büyüyor vesizde buna şahit oluyorsunuz!!Ateş yükseliyor yükseliyor evet git gide büyüyor büyüdükçe büyüyor !!Ve ateş sizin etkilerinize göre alevlenecek ve yüksekliği artacaktır!!!
link..

Hidrokinezi Nedir?

hidrokinezi su kontrolüdür.suyu kontrol edebilir ona yön verebilir çoğaltıp azaltabilir,hacmini değiştirebilirsiniz.bu gücü kullanmak çok kolaydır.

Öncelikle sessiz ve rahat bi ortama geçin!!sonra yanınıza yarım bardak su alın!!Sonra gözlerini kapatın ve rahatlayın!!Hiçbirşey düşünmeyin ve sadece suya odaklanın!!Suyu hayal edin!!Nasılda rahatça orda duruyo saf sessiz sakin dalgasızca duruyor suya iyice odaklanın kendinizi sudan bi parça gibi görün hatta o bardaktaki suyun içindesiniz !!şimdi düşünceden kopmadan yavaşça gözlerinizi açın!!suan suyun içindesiniz ve rahatça istediklerinizi yapıyorsununz!!şimdi hareket zamanı!!suyun içinde girdap yaptığınızı ve suyun gitgide hareketlendiğini düşünün:!evet su yavaştan yavaştan hareketleniyor gitgide çalkalanıyor ve girdap dittikçe büyüyor!!Ve işte hydrokinezi de başarılı oldununuz!!
Güç içinizde yeterki kullanmasını bilin!!

Terrakinezi Nedir ?

Terrakinezi toprak kontrolüdür bu sayede küçük sarsıntılar yaratabilirsiniz.topraktaki mineralleri kullanarak yönlendirerek bitkilerin daha hızlı büyümesini sağlayabilirsiniz

Bilindiği gibi toprağı kullanarak küçük sarsıntılar yapmak ama bu sarsıntılar cok kucuk olduğundan hemen hissedilemez fakat ilerledikçe hissedilir oranda artırılabilir!!!Bundan başka avatar çizgifilminde de toprak bükücülük adıyla deprem yapma ağır toprak ve kayaları hafifçe kaldırarak fırlatma gibi olaylar vardır!!tabi ki yapılmayacak şeyler değildir ama bunlar aşama aşama gerektiren ve çaba isteyen konulardır!!

Aerokinezi Nedir?

Aerokinesis havayı kontrol etmektir.Aerokinesisle tatlı esintiler yaratabilir veya sık sert rüzgarlar oluşturabilirsiniz.Aerokinesisi yapmak için ilk başta kapalı bir ortamdan açık bir ortama çıkmalısınız.İstediğinizbir yer olabilir arkadaşlarınız yokken okul bahçesinde veya bir parkta sessiz bir köşede veya sessiz bir bahçede ona siz karar verin .Mekanınızı kararlaştırdıktan sonra konsantre olun ve birkaç dakkika bekleyin zihninizi dinlendirin ve havayı hissetmeye çalışın.meditasyon yapar gibi ciğerlerinize gittiğini düşünün ve onun farkında olun.Havanın sıcak mı veya soğuk mu olduğunu ,rüzgarın hızlımı estiğini yoksa yavaşmı estiğini gibi hisleri duymaya çalışın enzor kısmı ise bu alıştırmayı bir saat boyunca yapın biraz uzun ama değer , bir saat boyunca kendinizi kasmayın esnek olun dinlenmek için gelmişsiniz gibi kasmayın kendinizi rahat bir şekilde düşünün bu çok önemli kendinizi kasarsanız bu bir işkence haline gelebilir bir saatin sonunda havanın size çarptığını hissedin öle düşünün sonra onun kuvvetle
nen bir rüzgar olduğunu ve giderek şiddetini arttırdığını hissedin.bunu yapabilirsiniz sadece esnek düşünün geniş düşünün çok kolay iyi şanslar ...

BEN BUNA PEK İNANMIYORUM AMA HERKESİN YAPABİLECEĞİ ŞEYLER VE OLUR MU OLUR...AMA BİR ŞEY DİYİM BUNLAR BEYİN GÜCÜYLE OLMUYOR DİLERSENİZ 4 ELEMNTİ BÜKME STİLLERİNİ EL KOL HAREKETLERİNİ ÖĞRENİN ÖLE YAPIN DERİM BEN VE ÇOK FAZLA 1 YIL FALAN SÜREKLİ DENEYİN DOĞUŞTAN YETENEKLİLER HEMEN YAPABİLİR.BİR DE BEN SUYU DENEDİM ELİMİ İLERİ GERİ HAREKET ETTİRDİM ÇOK ÇOK HAFİF SARSILIYO BEYİN GÜCÜYLE OLMUYO
waterbending

MesajKonu: Geri: 4 element bükme herkes yapabilir   4 element bükme herkes yapabilir Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 10:56 pm

cnm yha bn yapamadım neden acaba ?? 4 element bükme herkes yapabilir Icon_scratch
KataraSLin

MesajKonu: Geri: 4 element bükme herkes yapabilir   4 element bükme herkes yapabilir Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 9:19 pm

bende olmuyor katara el kol hareketlerini nerden buldun sitenin ismini verirmisin bide nasıl yapıyorsun benim elimdede su damlacıkları duruyor ama başka bişey yapamıyorum gerçekten sessiz bi yerde deneim ama heycanlanıyorum galiba ondan

4 element bükme herkes yapabilir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi Element?